Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte RX460 4GB GDDR5...

Gigabyte RX460 4GB GDDR5 mellé milyen i5 processzort vegyek?

Figyelt kérdés
Használtan olyan 35 ezer Ft-ig, illetve ehhez a 2 alkatrészhez milyen alaplap passzolna?

2016. okt. 22. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy Trabantra milyen spoilert rakj. 460 mellé celeron, vagy i5 mellé valami rendes, legalább középkategóriás kártya illene.
2016. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


35k körül i7-2600 is szokott lenni, most pont nincs.

2016. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Erre van büdzsé, nekem amire kell arra megfelel.


Köszönöm a segítséget!

2016. okt. 22. 19:55
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 hasznaltan akar venni

egy regi Sandy i5 foleg ha alacsony orajeles gyengebb mint egy Haswell (nem Skylake tehat) i3


igy annyira az az i5 nem tulzas de regi i7 sem

2016. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért a 460 annyira nem gyenge, hogy celeron menjen mellé.

az a kérdés a 35 ezerből csak procit veszel vagy az alaplapot is?

35-ért van Ivy bridge i5-3570, az teljesen korrekt proci, bőven jó. ha alaplap is lesz mellé az kb egy tízes, annál drágább felesleges ha nincs procituning. az így maradó 25 ezerből egy ivy i3 jön csak ki.

sandy bridget ne vegyél, már kezd elavulni, őszintén szólva az ivy is, de nem valami sok rá a pénz

2016. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Sokat segítettetek, eddig azzal sem voltam igazán tisztában, hogy ennyi generációs processzor van az intelnél.


Végül i3 6100 mellett döntöttem, mert érték/ár arányában messze így járok legjobban és nem kell használt procit vennem amit ki tudja ki mennyire húzott.


Köszi a segítséget.

2016. okt. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!