Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ! SŰRGŐS! Hogyan kell kiszedni...

! SŰRGŐS! Hogyan kell kiszedni a RAMot?

Figyelt kérdés

Egy ASUS Z87M-Plus alaplapból nem tudom kiszedni a RAMot,mert csak az egyik végén lehet lenyomni a másikból pedig nem pattan ki.Mi a trükkje?

Válaszaitokat előre is köszönöm



2016. okt. 18. 16:08
 1/8 Bandi1214 ***** válasza:
Küldj egy képet róla.
2016. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. okt. 18. 16:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Kiszakadt a foglalat, mindegy ..Vehetek új lapot
2016. okt. 18. 16:45
 4/8 T/Z ***** válasza:

Mivan?

Nemár.


Hát kihajtod a kihajtható fület, a ramot meg felfelé kihúzod.

2016. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kiszakadt?

Én megpróbálkoznék egy gariztatással, mert a slot vagy 240 ponton be van forrasztva az alaplapba.

Nehogy már egy RAM cserétől kiszakadjon.

2016. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs már garancia...De az úgy volt,hogy az egyik felén nem jött ki a RAM és erősen húztam és az a fele feljött.Szóval csak félig van kijőve.Vissza lehet még forrasztani?
2016. okt. 18. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez az első de mára az utolsó kérdés amit olvastam...


Hát ha valami nem megy akkor nem erőltetjük hanem megnézzük hogyan is kell csinálni...


Jézus ereje...

Annyit emlegetem már szegényt lassan elmehetnék abba a bizonyos tornyos épületbe is...

2016. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 T/Z ***** válasza:

Hardveraprón vannak akik hirdetnek ilyeneket, h alkatrészek (elsősorban persze chipekre gondolnak) cseréje BGA állomással; gondolom ilyesmit is vállalna valaki.


De nem tudom mennyit kérhetnek egy-egy ilyenért.


Egyébként ha a kiszakadt foglalatot nem használod, hanem a megmaradt épet, akkor nem tudod használni a lapot?

Szokott működni úgy is.


Ez egy 4 ram-slotos lap, ha 3 ép slot maradt, még a Dual Channel is működni fog.


Csinálj róla jó minőségű fényképet, és írj neki, ő tud árat mondani:

[link]

(Laptopokkal, ill. videokártyákkal foglalkozik elsősorban, de lehet memóriafoglatot is tud BGA-zni.)

2016. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!