Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes manapság venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok laptopot szeretne a testvérem vásárolni de azokhoz nem igazán értek.

A keret kb 90~110.000 Ft lenne az elvárások pedig hogy nézzen is ki valahogy min. 1 hdmi legyen rajta és azért az sem árt ha fut rajta pár újabb játék is bár semmi komoly.


Én eddig ezt néztem ki neki:

Asus X751SJ-TY014D fehér notebook



De gondoltam meg kérdezem itt hátha vannak hozzáértő emberek :)



2016. okt. 9. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A "pár újabb játék is fusson rajta" kategória ~200 körül indul. A "nézzen is ki valahogy" kategória pedig ~400 felett. 100-ért netezős, filmnézős, régi játékot futtatós biliműanyag gépek vannak.
2016. okt. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én mostanában vettem egy Asus K501-UX laptopot 270 ezerért. Állítólag a benne lévő proci és videókártya egy picit marad el az asztalimhoz képest, visznot ezt én nem így tapasztaltam. Igaz eddig csak a Cities: Skylines-t próbáltam futtatni, de az is döcög 20-25 fps-el. Majd a GTA 5-öt fogom megnézni,bár félek belegondolni abba, hogy mi fog fogadni.

Tehát ha azt akarjátok, hogy mai játékok elfussanak, akkor 350 ezer forint a minimum.

2016. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oh értem. Egyébként a nézzen is ki valahogy alatt azt értettem hogy azért legyen valami kialakítása.

Ne az legyen hogy ránézel és üvölt róla hogy "olcsó"

2016. okt. 10. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Miért? Szégyenled? Egy ilyen alsó kategóriás laptopon úgyis látszik hogy "olcsó" volt.
2016. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 3 Nincs ilyen laptop, amelyik ilyen legyen ilyen kevés pénzért, ez a belépő szint, ennyiért ott van a Hp 250 G4, ami valamivel jobb a hasonló áru laptopok, ennyiért nem lesz játék, a linkelt Asus nem alkalmas az újabb játékok futtatására
2016. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A laptop nem nekem lesz hanem a tesómnak neki számít hogy néz ki.

Én egy rendes pc-t fogok venni mert személy szerint utálom a laptopokat de neki csak laptop kell

2016. okt. 11. 00:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!