Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX460 4GB? Vagy valami más...

RX460 4GB? Vagy valami más alternatíva?

Figyelt kérdés

Egy R9 380 jöhetne szóba, de az már egy viszonylag régi, meg félek tőle picit hogy csak 2 gigás.

A 460-al el tudnék játszogatni?


2016. okt. 7. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
R9 380 2GB erősebb, mint az RX460, csak drágább és többet fogyaszt. AMD-nél pedig nem kell amiatt aggódni, hogy régi, náluk nem kerül át azonnal legacyba, mint egyeseknél...
2016. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és nem lesz kevés majd a 2 giga?
2016. okt. 7. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A 460 ereje elfogy mire olyan helyzetbe kerülne hogy kevés lenne a 4gb. Nagyon alacsony felárat kérnek érte, úgyhogy valószínűleg megvenném a 4gb s változatot mert egyszerű vagyok mint a faék, de gyakorlati haszna kb sehol sincs. Ha mindkettő hasonló áron van akkor előbb venném a 380 at, akár 2gb rammal.
2016. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen játékról van szó és milyen beállításokon fogjuk őket használni.
2016. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább a 380. Ha elég a rendszer memóriád, úgy is onnan vesz el ha elfogy a vram. (Átmenti fps csökkenés árán a töltések miatt de nem lesz vészes). Egyéni tapasztalat. Amit írtam nem mérvadó!!!
2016. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# Vagyok, hozzá kell tennem, nekem 16 Gb memóriám van (meló, grafika, videóvágás végett, na és játék).
2016. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alternatíva? Vagy megvárod a GTX1050-et, ami valamikor november környékén érkezik, vagy hallgatsz az előzőekre és R9 380-at veszel. Vagy gyűjtögetsz még egy kicsit és veszel egy RX470-et vagy egy R9 380-ast 4GB-vel.
2016. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a rendszermemóriát használja, kiírja a merevlemezre a vram tartalmát és felülírja az új adattal, aztán ha kell a régi visszatölti a hdd ről, ugyanúgy mint a sima memóriánál. De ez csak azért jó mert nem fagy szét a program(mondjuk nem minden csinálja ezt, pl bethesda játékok alatt rendre csak nem töltenek be a textúrák), borzalmasan lassú folyamat, minimum felére esik az fps ilyenkor. Amennyire én tudom a gpu nem tudja használni a rendszermemóriát semmire, el sem tudja érni, nem tud róla semmit, arra meg pláne nem alkalmas hogy valós időben kiolvasson belőle bármit is.
2016. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vitatkoznék. Pl ott van a Far cry 4. Amíg 4 gigabáj memóriám volt, és egy hd 7770-em 1 gigás, magas textúra beállításnál rendre swappolt és akadozott. + 4 giga memória berakása után megszűnt a jelenség. Ha akkor is a vinyóra írta volna az adatokat, ugyanúgy akadozott volna.
2016. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. válaszolónak igaza van
2016. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!