Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most akarok venni egy alaplapo...

Most akarok venni egy alaplapot ddr2 amin van 4 ram foglalat. Nekem van 2db ddr2 1gb samsung ramom. A kérdés hogy kaptam még 2x1gb ramot más márkájút és működnének-e eggyütt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 10:11
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Ezt így előre megmondani nem lehet, majd csak a próba dönti el. Elvileg lehetséges.

De előtte nem árt tisztázni, hogy az adott alaplap hány GB RAM kezelésére képes, illetve működik-e egyszerre mind a négy foglalat.

2016. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 gigáig képes ramot kezelni. a foglalatról csak annyit tudok hogy a 4db ból kettő citrom sárga kettő narancs sárga.
2016. szept. 28. 10:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Dual channel memory architecture.ezt írták róla
2016. szept. 28. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg mennie kell, de miért ddr2-es lapot vettél? Elég elavult már.
2016. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért vettem ddr2-es alaplapot mert csak ahoz vannak alkatrészeim. így olcsóbban kijövök mintha vennék mindenből új ddr3-asat.
2016. szept. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!