Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a táp jó lesz a géphez?

Ez a táp jó lesz a géphez?

Figyelt kérdés

Elég banális a kérdés,hisz a minősítése is jó,és a teljesítmény is ,de azért megkérdezem,mert nem vagyok biztos benne.

Processzor: i3 3220

Alaplap: Gigabyte H61M-DS2 3.0

Videókártya: Gigabyte Radeon RX 460 (2GB)

RAM: 8GB

És a táp ez lenne : [link]



2016. szept. 26. 17:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Seasonicot akartam venni 520 wattosat,de sajnos már nem volt belőle...Igazából nem olyan sűrgős,a kártyát is csak később veszem meg ,de a tápom már szegény nyikorog. Valszeg egyszerre fogom a vidikártyával venni a tápot. Máskülönben nagyon szépen köszönöm a seasonic tippet.
2016. szept. 26. 17:26
 12/15 MGéza ***** válasza:
Belinkeltem egy Sea 420wt, az is elég ennek a kártyának, bőven.
2016. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

És Seasonic SSR-430ST 430W vagy inkább a Corsair Builder Series CX430 ?

Esetleg Corsaitól van még a NEW VS Series VS450, vagy Corsair NEW VS Series VS550 . Mit ajánlasz ezek közül ? ( és ha lehet tudni,hogy bővüljön tudásom,miért? )

2016. szept. 26. 17:32
 14/15 MGéza ***** válasza:

Még esetleg:

[link]

2016. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MGéza ***** válasza:
A CX kissé régi konstrukció ez a builder series tehát az első széri és kifutófélben van, megbízható, de nem versenyképes, a Seasonic magasabb minőséget képvisel. VS series kicsit sem ajánlott, gyenge minőségű beépített alkatrészek, rossz fesz tartás, védelmek hiányosak, folyamatos terhelés nem nagyon bírják, a new VS seriessel nem tudom mi a helyzet. Ugyanez vonatkozik a Chieftech Iarena tápjaira is ha véletlenül azokkal szemeznél, vagy a CM elite powerra is.
2016. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!