Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beállítani biosban...

Hogyan kell beállítani biosban, hogy elinduljon az xp telepítőlemez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
be kell állítani, hogy a "DVD" meghajtója legyen amiről "boot"-ol. "C,D"-ről át kell állítani "D-C"-re. Ilyesmit fogsz látni.
2010. ápr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy ilysmit fogsz látni: first boot device


[link]

2010. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

belépsz a bioszba, megkeresed azt a fület, hogy boot, és valami olyasmi lesz ott, hogy ,,atapi cd-rom", arra rámész, és egy enter, és kiválasztod a dvd írót!

Ennyi:D

2010. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A beállítást ne felejtsd el menteni.Bocs,ha hülye tanács,de én első alkalommal ezzel szivattam magamat.Átállítottam aztán simán kiléptem a menüből és csodálkoztam,hogy a merevlemezről bootol......:)
2010. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt! Biztonsági mentést azt hogyan kell csinálni? Amikor elindul a telepítő, akkor ezt megkérdezi, hogy akarom e?

Egyébként mennyi időbe telik feltelepíteni, és kiír mindent, hogy mit kell csinálnom? Szeretném én is megtanulni. Nem rég egy ismerős azt írta egyszerű, s csak továbbot kell nyomni gyakorlatilag. Sokat olvasgattam ezzel kapcsolatban, de nekem nem tűnik annyira egyszerűnek... Köszi, ha írtok! :)

2010. ápr. 26. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell csinálni, úgysem ér semmit..


A Lényeget nem tudja biztonsági menteni mert az állandóan változik (registry) és ezen alapszik az egész rendszer (beállítások)...


Minden más ott van a Cd-ken minek akkor a mentés?

2010. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már telepítettem párszor,de mivel ritkán kell,követni szoktam azt amiket kiír.

Ez elég részletes leírás:


[link]

2010. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!