Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp pavilon Dv 6 i5 procival...

Hp pavilon Dv 6 i5 procival és HD 6770 Gddr5 vagával vagy Lenovo Y570 i3 Gt555m Vgával lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék infót kapni hogy a 2 gép közül melyiket válasszam és miért ? használtan venném , fontos lenne hogy ritkán azért egy egy régebbi (2010-2011) játékkal elbírjon , mindkét gép nagyon tettszik formára is de nem tudok dönteni Help :)

#Lenovo Y570 #Hp pavilon Dv 6
2016. szept. 21. 20:00
 1/5 anonim válasza:
Én nem választanám egyiket sem játékra mert ezek a vidikarik nem igazán szeretik a játékokat nekem egy hd 7600m es vidikari van a gépemben és már egy 2013-as játéknál is gondolkoznom kell h vajon milyen minőségben fog futni. inkább rakj össze egy asztali konfigot a rászánt keretből.
2016. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sőtt ahogy így nézem a laptopok árait ebből a pénzből vehetsz egy olcsőbb notebookot meg egy asztali gépet is ami akár a legfrissebb játékokat is viszi pl bf1 közepes grafikán FHD-ben
2016. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaid! Igazabol fontos hogy mindenkeppen mobilis legyen a dolog, tehat laptop az ami nekem kell :)
2016. szept. 22. 23:03
 4/5 anonim válasza:
Értem akkor ha választanom kéne a két laptop közül akkor a Lenovo mellett döntenék az szerintem jobban fogja vinni a játékokat.
2016. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat közben vettem egy kicsit izmosabb lapost GTX850M 2gb ddr3 i5 procival szóval ezzel elvileg el leszek :)
2016. szept. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!