Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a Packard Bell...

Mi baja lehet a Packard Bell laptopomnak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A laptop kb 4-5 éves. Semmi baja nem volt egy darabig. Múltkor be akartam kapcsolni, és se kép, se hang. A hűtő ventilátor egy - két másodperce beindul, és csend van. A merevlemez sem indul be, ami biztos nem lehet hibás, mert 3 különböző merevlemezt is kipróbáltam benne. A visszajelző ledek tökéletesen működnek. Ha pár percet hagyom "bekapcsolt" állapotban a gépet, egy idő után elkezd lassan járni a venti, majd begyorsul. Ha beleteszek egy DVD-t, akkor egy másodpercre felpörög,és az is leáll.

2016. szept. 16. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szomorúan hangzik. Az akksi milyen állapotban van? Próbáltad kivenni és úgy indítani tápról?

Asztali gépnél én egyből alaplapra gondolnék, de így, hogy laptop, elvileg(!) még csak kontaktos sem lehetne. Tisztít(tat)va mikor volt? 5 év alatt azért jócskán szennyeződhet, bár ha így is van, nem egyik pillanatról a másikra adja meg magát.

Ha bátor vagy, a könnyen kivehető egységeket megbabrálhatod (memóriák, merevlemez), kisecsettel letisztítod vagy valamivel kifújod (procihűtőt is), de gyanítom, hogy ebből szerviz lesz.

2016. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pár hónapja volt tisztíttatva. Igen próbáltam már kivenni az akksit, tápról működtetni. Az akksi viszonylag jó korához képest, kb 15 percet megy róla.

Igen a memóriákat meg merevlemezt átnéztem múltkor, tegnap jobban belenéztem. Minden kábel a helyén, ránézésre semmi hiba az alaplapon sem. Bár szerintem is ott lesz a gond.

2016. szept. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!