Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj gep nem kapcsol be?

Uj gep nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Most raktam ossze egy uj gepet, es nem reagal semmit a bekapcsolo gombra. Mindent jo helyre kotottem, kb mar tizszer leellenoriztem. A kis led vilagit az alaplapon. Van valakinek barmi otlete? Minden uj, a tap kivetelevel, az a regi gepembol van.
2016. szept. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem reagál, és eddig működött akkor valamit egészen biztosan nem jól kötöttél be. Vagy a táp kábeleit fusd át még egyszer, vagy a bekapcsoló gombét.
2016. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt minek mukodnie. Csak a tap es a vga a regi, a gephaz es alaplap is uj. Meg a proci is. Asus h97 plus, balrol a hatodik 1 pinesbe van dugva a power switch
2016. szept. 12. 21:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha csinalok egy videot es felteszem youtubera, aztan kiteszem egy uj kerdesben, lehet hogy celravezetobb lenne?
2016. szept. 12. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

mondjuk annyira burkoltan írtad le hogy mi sem vagyunk fejben olvasok , tehát nem derül ki az esetleges apró hiba sem !

milyen géped volt , miket cseréltél benne pontosan ?

tápod milyen fajta ?

2016. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 pin? Ott valami nem jó. Az alaplapra keress rá, support fülnél megtalálhatod hogy mit hová kell kötni. A power button 2 pint zár rövidre
2016. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ezer hala, vizszintesen dugtam be 1 pinbe, a fuggpleges 2 helyett. Igy mar bekapcsol. Tenyleg koszonom hogy ravezettel:) hu de nagy baki :D
2016. szept. 12. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!