Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire illenek össze?

Mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
Van egy pentium d procim, de szeretném felújítani a gépem, és első a videokártya lenne ami egy gtx 1060 strix. Ha beraknám a pentium d mellé, akkor a proci milyen szintet hozna ki a 1060-ból? Kb. 2 hétig használnám így, azután lenne meg a proci (i7-6700) és a ram (16gb hyperx) meg az alaplap. Nagyon szeretném már kipróbálni a kártyát, még ha nem is teljes erejével, ami biztos nem lesz csak az i7-el. Kérlek titeket segítsetek! Nagyon köszönöm!

2016. szept. 10. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak trollkodás...
2016. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt egy hasonló
2016. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

A Pentium D egy GTS, igen GTS 250/450-hez is kevés volt már anno is, nemhogy egy GTX kártya mellé...


És akkor képzelem milyen táp van a gépben...

2016. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért olyan hihetetlen, hogy nem mindenkinek van egyszerre ~200 ezer forintja gépet fejleszteni? Az 1060 árából már kijönne az átlag proci+kártya amit itt javasolni szoktak játékra, azért gondolkodhatnátok egy kicsit.


A proci borzalmasan visszafogná, de hacsak nincs most is vállalható kártyád ez sokkal érezhetőbb különbség lenne mint amit a proci csere adna(szóval ha semmiképp nem akarod egyszerre venni, és most csak az egyikre van pénz, akkor nyugodtan veheted elsőnek a kártyát).

2016. szept. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod passzírozni elsőként a procit és az alaplapot, meg legalább egy RAM modult, akkor inkább azt vedd. A proci integráltjával máris előrébb vagy, mintha a régi mellé beraknád a 1060-at. Elvagy így 2 hétig, aztán berakod a GTX 1060-at.
2016. szept. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. szept. 11. 02:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt is nedamar...


Latom en voltam anno csak akkora balfek hogy Pentium D procival mertem hadonaszni...

Talan 7 ev hasznalat alatt qrvara de kiismertem mire is eleg az a szaros Pentium D...

Es GTS 250 is volt mellette es hat...


Kuka...


Amikor a G840 melle tettem kb 1 evre a GTS-t akkor erdekes mod majdnem 3x akkora teljesitmenyt kaptam a VGA-tol is es egy GTS 250 aztan nem egy erobajnok szinten csak....

2016. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!