Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beragadt a nyomtatóba a papir...

Beragadt a nyomtatóba a papir mit tegyek?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy a nyomtató bekapott egy lapot olyan 45 fokos szögben és beragadt, kicsit megrémültem és gyorsan kiszedtem óvatosan, és a papir is egyben maradt, mégis azt jelzi hogy beragadt a papir.

holnapig muszály lenne kinyomtatnom néhány fontos iratot, szóval bármilyen ötlet jöhet!



#nyomtató #HP #beragadás #papír #hp deskjet 3500 series
2016. szept. 5. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

muszáj. Kövesd a nyomtató oldalára nyomtatott utasításokat beragadt papír esetére. Egy fedelet kell kinyitnod, és amikor visszazárod, akkor ellenőrzi hogy ott van-e még a papír.


Vagy kapcsold ki, és kapcsold vissza. ;-)

2016. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

próbáltam, de ez régebbi nyomtató, (hp deskjet 3500) és már próba nyomtatást is csináltam vele, az működött, de mikor resetelem vagy ujrainditom a tipikus bekapcsolós zaj helyett csak 2 fura koppanást hallok, mikor megnéztem akkor semmi baja se volt.

a nyomtató működne szerintem de a gépem azt irja hogy beragadt.

2016. szept. 5. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor indítsd újra a gépet. Töröld a feladatokat a nyomtatási listából!
2016. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már próbáltam. :(
2016. szept. 5. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint törölted a fájlt a nyomtatási listából?
2016. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen.
2016. szept. 5. 21:56
 7/8 A kérdező kommentje:
minden ötletet kipróbáltam ami mondjuk kifogyott papirnál bevált, de itt nem müködik.
2016. szept. 5. 21:57
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Vannak a nyomtatóban különféle érzékelők, általában optikai. Ha az poros lesz (az erőltetett papírkivételkor papírpor rakódhat le), vagy esetleg bármilyen pici papírfecni mégiscsak benne maradt, úgy érzékelheti, hogy még mindig benne van az elakadt lap.

Nyisd ki a nyomtatót, vizsgáld át alaposan. Érdemes lehet sűrített levegővel is alaposan kifúvatni.

2016. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!