Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan problemam lenne hogy...

Olyan problemam lenne hogy allandoan ujraindul a gep, mikor elromlott kiirt egy kek kepernyot nem szoveggel. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Na aztan utana folyton ezt csinaja, szinte csak ilyen problemaim voltak, egy masik tap mindig megoldotta, most vettem egy vadiujat, beleraktam es ugyanazt csinalja mint a regi tappal ujraindul.. Alaplap vilagit megy a venti, videokariba is megy, winchester lehet?
2016. aug. 23. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A "megy" és a "működik" két rohadt mód eltérő fogalom. A winchester valószínűtlen. A videokártya is jó eséllyel kizárható.

Pontosan hol indul újra a gép, meddig jut el? Sípol? Ha igen, mennyit, milyen ritmusban? BIOS-ba be tudsz lépni?

2016. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom, felporog 1-2mp leall, bekapcsol, ha nem indul ujra akkor is csak porog nem sipol
2016. aug. 23. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet túlmelegedés. Processzor mikor volt utoljára újrapasztázva?
2016. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulnelegedes biztos nem mert fel evig allt.. Egyszerse volt paaztazva
2016. aug. 23. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha fél évig állt? A számítógép nem hónapok alatt melegszik túl, hanem másodpercek alatt, ha a hűtéssel valami gond van.
2016. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es azert indul ujra? Es nem sipol? Es csak porog?
2016. aug. 23. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, egy szóval sem mondtam, hogy emiatt nem indul... Épp arra világítottam rá, hogy nem kéne légből kapott következtetéseket levonni...
2016. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha te mondod.. Na mindegy ha ne is tudod a hibat, azert koszi a valaszod :)
2016. aug. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!