Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI GTX 650 TI, vagy Asus GTX...

MSI GTX 650 TI, vagy Asus GTX 570 a jobb?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy a 2 GB-os 650-es kártya erősebb-e, mint az 570? Tisztában vagyok a specifikációkkal, illetve azzal is hogy a 650 csak 128 bit-es. Néztem róla teszteket jelen esetben vegyünk a Rise of The Tomb Raider-t. 470-el, 480,-al 570-el, az enyémhez hasonló konfiggal gond nélkül elmennek, de 650-nél még egy i5-el és 8 GB RAM-al is akadnak. (20-30 FPS) Még úgy is hogy többnyire ShadowPlay-el veszik fel. Egy ismerősöm aki ért ezekhez, mindenféle képpen csak a 650-et ajánlja, mert neki már volt birtokában ilyen VGA. De valahogy engem nem győz meg az hogy ezerszer rosszabbul fut vele a játék. Viszonylag jó árban tudnék hozzájutni mindkettőhöz, illetve akár egy 480-hoz is, de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne az alkalmasabb. Mert az ismerősöm meggyőz a szövegeivel, viszont a neten mást látok. Külföldi fórumokon is. Szerintetek? Nem szeretnék "Vegyél 1080-at!" illetve társait meglátni a komment szekcióban, hanem az adott kérdésre szeretnék választ kapni. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 18. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A GTX570 átlagosan 40%-val erősebb, mint egy GTX650Ti, igaz közel kétszer annyit fogyaszt és a DX12 támogatása is alacsonyabb szintű. A GTX570 teljesítmény szintje modernebb kártyákra kivetítve maximum a GTX950, de legalább az R7 370 magasságában mocorog.
2016. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!