Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop gyárilag le van...

Ez a laptop gyárilag le van folytva?

Figyelt kérdés
Kinéztem a legjobb ár/érték arányú laptopot játékra. [link] Ha tudtok jobbat, azt várom, de szerintem nem találtok! Ami fontos, hogy 1366x768 felbontása legyen. Gyárilag 56 wattot tud felvenni óránként, de csak a processzor max fogyasztása 45W [link] , a vga pedig 55W . Szóval ha játszás közben hogy lesz elég az 56W??
2016. aug. 17. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

>Gyárilag 56 wattot tud felvenni óránként


Ezt honnan szedted? A linken amit adtál, nincs ilyesmi említve, a gyártó honlapján a specifikációknál pedig 135W-os tápegységet írnak. A kérdésed így tárgytalan.

2016. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Márpedig ott van az, de akkor vagy a laptopszalon nézte be, vagy pedig az akkumlátora 56 wattorás, és én néztem be, de akkor játék alatt fél órát sem bír.
2016. aug. 17. 09:56
 3/5 A kérdező kommentje:
2016. aug. 17. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm, ezt nem láttam. Az, hogy játék alatt az akkuja keveset bír, egyáltalán nem meglepő, ezért nem éri meg a gamer laptop, hacsak nem jársz havi többször lanpartykra, de sajnos az már egy letűnt kor szokása...
2016. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"le van fojtva" (pontos jé) - Jó hogy nem benzinnel megy... :'D XD


Na tehát a CPU az egy jó 35W-ot fog csak enni játék alatt mert az IGP-t olyankor lekapcsolja.


A 950M pedig ha jó tudom 75W a max TDP amit ugye nem fog elérni így az jó lesz 35+60=95W-nak (legyen 100W a könnyebb számolás érdekében)


Ha pedig jól figyeltem fizikán akkor fogod kiszámolod az aksi teljesítményét, majd elosztod a kapott wattot a gép fogyasztásával azaz a 100W-al és máris megkapod hány órát kellene kibírnia.

2016. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!