Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Idáig 1080p-ben (természetesen...

Idáig 1080p-ben (természetesen) kiválóan futottak 60FPS felett a játékok (MSAA vagy FXAA maxon).2K-ban ennél a konfignál min kéne változtatni/cserélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a címben is olvasható, de kifejteném még érthetőbben. A célom, minden játéknál a textúrán, shadow-on stb. kívül az, hogy MSAA, SSA stb. maximális szintre lehessen tenni, és minden játék 60-120 fps között mozogjon 2K minőségben.


A konfigom a következő:


Intel Core i7 3770

Ashrock z77 extreme4

MSI GTX 980Ti Gaming 6GB

16GB DDR3 RAM

(Gsync által szupportált 2K-s (2560x1440p) monitor (37").


Én személy szerint, arra gondoltam, hogy a VGA-t kéne lecserélni, viszont attól félek, hogy a processzor és az alaplap lesz az FPS kellemetlenségek okozója, mivel pár játéknál fenn marad szabad 1GB-1,80GB VRAM.


Szerintetek mit kéne cserélni ebből a konfigból (VGA-n kívül)?


A válaszokat/segítséget előre is köszönöm.



2016. aug. 16. 23:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Amit írtam a 10-es válaszban, nem a kisujjamból szoptam.


[link]


Nehogy már ilyen semmitmondó összehasonlító oldalak alapján döntsd el, melyik mit tud... A teszteket mindent maxra téve vizsgálták. Játékonként és felbontásonként is megnézheted, melyik mit tud.

2016. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

[link]


De már van teszt az új NVIDIA TITAN-ról is. :) Csak az ára kb. 360-400 körül lesz :) De ez tudja a 980Ti SLI sebességét.

2016. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsot. Nagy valószínűséggel MSI GTX 1080 X-et fogok venni... tényleg nem rossz ez a weboldal. Nem gondoltam volna, hogy ennyivel jobb lett az 1080 X. :)


Nem szeretem a referenciás kártyákat, úgyhogy nálam a titán hűtés, zaj és ár szempontjából úszott.


Köszönöm a segítséget!

2016. aug. 17. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!