Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy WDC alu 3,5"-os...

Vettem egy WDC alu 3,5"-os házat, van benne egy 160 GB-s HDD, de a tulajdonságoknál csak 20 GB-t látok, melyet nem éertek, miért csak ennyi?

Figyelt kérdés
AZ ELADÓ(HASZNÁLTAN VETTEM, AZT ÁLLÍTJA, HOGY MEG VAN OSZTVA, DE NEM LÁTOM A 2. PARTICIÓT.A tulajdonságoknál végigbogarásztam mindent, formatáltam is, de semmi változás.
2016. aug. 16. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Számítógép - jobbklikk - kezelés - lemezkezelő. Itt meg tudod nézni a partíciókat, és hogy van-e 100 GB nem partícionált terület (bár valószínűnek tartom, hogy átcseszett az eladó).
2016. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A lemezkezelő kihoz egy 130 GB-s lemezt, de a tulajdonságokba belépve Nulla szabad és nulla felhasználhatót mutat.Ezzel mit tudok kezdeni?

Üdv

2016. aug. 16. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb klikkre kéne egy olyat adjon, hogy új kötet, ezzel csinálhatsz egy új partíciót és meg is formázhatod azt. Vagy ha szeretnéd, hogy az egész HDD egy meghajtó legyen, akkor a 20 GB-os partícióra jobb gombbal kattintva kéne adjon olyat, hogy kötet kiterjesztése, és ezzel kiterjesztheted a partíciót az egész HDD-re.
2016. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.Most sikerült megcsinálnom.Nem tudom hogyan, de az útmutatója alapján valahogy. Először eltüntek a meghajtó betűjelek, aztán... és valahogy...
2016. aug. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!