Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP pavilion latopok tényleg...

A HP pavilion latopok tényleg nagyon hamar elromlanak, silány minőségűek?

Figyelt kérdés
Vettem egy HP Pavilion 15 ab202nh laptopot, előtte utánaolvasgattam hogy milyenek is, de pozitív véleményeket is olvastam, meg sok negatívot is. Most mi az igazság ? Tényleg nagyon rossz laptopok ? Saját véleményeket/tapasztalatokat kérnék !
2016. aug. 12. 00:54
 1/1 Tomee xD ***** válasza:
Szia!3-4 hónapja használom a HP Pavilion 15 ab105nh nevezetű laptomomat és elég érdekes a szituáció.Kb.másfél hónapja használom aktívan mert eddig nem volt feltelepítve a videókártya driver és néha csinál dolgokat.Pl.ma volt,hogy egy program törlése közben úgy gondoltahogy nem ad rendes képet csak a windows indtallert láttam.Most nem rég volt nekem egy win10 frissítés azzal a win10 "elfelejtette" hogy van nekem dedikált videókártyám szóval megint kellett telepíteni a drivert és mostanában azok a játékok amik eddig nagyon jól mentek pl WoT laza 60fps most valamiért 30fps alá megy és nem tudom hogy ez miért van szóval vannak érdekes dolgok vele.
2016. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!