Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hiszik azt hogy a...

Miért hiszik azt hogy a nagyobb táp jobb?

Figyelt kérdés
Kérdés adott mért hiszik sokan hogy egy 600W-os noname túláram túlfeszültség stb védelem nélkül ellátott táp jobb mint egy 450W-os minőségi táp amikor a gépük maximum 300W-ot fogyaszt?
2016. aug. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mer' a boltos bácsi nagy tápot ajánlott és a videokártyához is olyat javasoltak.
2016. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a leggyakoribb indokok:

anyuciapuciveszmásikat

a havernak is ilyen van

árukeresőn top1

a nagyobb a jobb

nincspénz drágábbra(de olcsó nagyra van :o )

a pécésaszonta

2016. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem ért hozza az johogy azt hiszi hogy a watt határoz meg mindent... Mert minden gyártó azt reklamozza legfőképp hogy az o tapja enyi meg ennyi watt
2016. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy az első mondja.

Bementem én több számítástechnikai boltba Chieftec 400W-os tápot kerestem egy embernek(pontos típusa most nem jut eszembe), erre a faszi mondja, hogy nincsen ilyen tápjuk és lehet nem is lenne elég a 400W a 8800gts-hez, de itt van egy LC-Power 600W... próbált rábeszélni, hogy elég jó táp stb..., de mondtam, hogy nem kérem.

Bementem szintén egy másik boltba, ott mondták, hogy rendelni tudnak...mondom nem kell, azt én is tudok otthon, és mondta, hogy most csak ilyen tápom van, de ez nem túl minőségi. (Akyga 500W) XD

A 3. helyen sem volt megfelelő táp, de legalább ott egyetértett velem az eladó, hogy elég a 400-as minőségi. :D


Szóval lényegében azért, mert aki nem ért hozzá, ha bemegy egy számítástechnikai "szak"üzletbe, akkor az eladók a gagyi nagy tápokat ajánlgatják nekik...

2016. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az sem segít, hogy sokan ezt csinálják árukeresőn stb:

Két napja vettem bekapcsol vele a gépem 5 csillag

2016. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy számtek boltos, teljes meg győződéssel mondta, hogy a GTX 980 és az i7 6700 minimum 500w-ot fogyaszt, és a 7000 forintos ház a jó választás ennek a kombónak, mert akkor marad még pénz több ramra.


Amíg ilyen sík hülyék is ülnek pc eladóként boltokba, addig nem kell azon csodálkozni, hogy a nagy és olcsóbb jobban kél.


A másik dolog amiért ez fenn áll, hogy az emberek csak egyet látnak.: Nagy, olcsó. Tisztelet a kivételnek.

2016. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem feltétlenül az eladókat kell szidni. Ha a főnök megrendel 500 vargáné és tsa tápot akkor neki azt el kell adnia
2016. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!