Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konzolt éri megvenni?

Melyik konzolt éri megvenni?

Figyelt kérdés
Konzolt szeretnék venni, de nem tudom melyiket éri meg igazán. Az Xbox One S most nagyon jónak tűnik, az ára is jó, (500Gb-os az 100.000 Ft). Ja és elvileg az xbox one s sokkal erősebb mint a ps4 neo ami ősszel jelenik meg. Szerintetek melyiket éri meg jobban? ps4 neo vagy xbox one s?

2016. aug. 10. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
PS4 erősebb... Ez bizonyított. Exkluzív játék függő. Szereted a Halot, Forzat, Gers of Wart akkor xbox, ha a gran tourismot, dark soulst es a rak tudja h milyen ls exkluzív játékokat akkor ps. En egyébként Xboxot vennék de en mindig is inkább xboxos voltam. (es egyébként a live is stabilabb mint a psnetwork (ebben nem vagyok biztos h igy hivjak))
2016. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
54%
Rendet kell tennem a fejedben, az Xbox One S nem kapott erősebb hardvert mint a sima XBOX csak kisebb, én PS4-et vennék, jobbak rá az exkluzívok.
2016. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem kapott erősebb hardvert de 4k-t supportolja, szerintem megvárom a neo megjelenését is ha bejövős akkor azt veszem:)
2016. aug. 10. 20:12
 4/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A PS4 neo az nem szintén egy ps4 lesz kicsiben?

És a PS4K lesz alkalmas Vr-ra?

2016. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt bizony nagyon nagy baromságok vannak mind a kérdésben mind a válaszokban.

A One s nem lesz erősebb mint a ps4k.


A One s erősebb mint a sima One. Kb 2-15%-al(játék válogatja), ezzel egy szintre került a ps4el


A One s 4k filmnézésre alkalmas, nem 4k játékra. Ugyanúgy kis felbontáson 30fps-el rendereli a játékokat mint a One és a ps4


A ps4k(vagy neo) ellenfele az Xbox scorpio lesz. Mintkép gép sokkal erősebb lesz mint a mostaniak, generációváltás nélkül(úgy képzeld el mint a pc-ket. Ugyanúgy tudok doom 1ezni mint 10 éve pedig teljesen más gépem van, és az 5 éve vett gépen is elfutnak a mai játékok(alacsonyabb grafikai beállításokon)

2016. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ty, akkor csak a ps4k-s résszel tevedtem.
2016. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5-ös Igen erősebb a Xone s egy kicsivel mint a simma Xone, de nem kerül sehogysem a ps4-el egy szintre, mivel a felbontás a játékokban még mindig a Simma Xboxal van egybevéve így max az fps szám stabilabb, de a Ps4 még mindig nagyobb felbontáson müködik (vagyis a játékok).

A Xbox one s sehogysem lesz egy szinten a ps4 neoval (főleg úgy, hogy még a simma ps4-en is szebbek a játékok) A neo egy legalább fhd képes 60fps-el futó konzol lesz (szerintem, bár halottam ott 4k képes dolgokról meg minden, de ha a felét elhiszük annak az is sok) A simma ps4-en is lesz vr, persze Neon szebb lesz. Az Xbox one s-nél a 4k támogatás annyit tesz, hogy (pl vegyük a batlefrontot) a 720p-ben futó játékot felskálázza 4k-ra amit csak arra jó (játékoknál), hogy kb 4x nagyobb pixeleket láss..

A ps4 Neonak, Xbox fronton csak később fog jönni Xbox one scorpio néven. A Ps4 neo elvileg idén jelenik meg, az xbox Scorpio meg valamikor 2017-ben.

2016. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!