Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az előfordulhat h az alaplap...

Az előfordulhat h az alaplap mellé mellékelt cdt először kell telepíteni mint a windowst?

Figyelt kérdés
Ma raktam össze az új gépem mindent ahogy kell és amikor rádugtam a monitorra akkor semmint sem csinál se a biost nem hozza be csak a feketeség van a képernyőn,semmit nem csinál azon kívül h szép kéken világít
2016. aug. 8. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

ismerősömnek volt ilyen baja.


Amikor berakta a procit elhajlott egy érzékelő az alaplapon és újat kellett vennie. Szóval lehet hogy alaplap kuka.

2016. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy nem jól dugtál össze valamit...a videókártyán nincs esetleg kiegészítő táp?
2016. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 |Orfeusz| ***** válasza:

Valami nincs rendesen összedugva. Ellenőrizd át még egyszer az egészet!


A ventillátorok felpörögnek? A táp megy? A ledek a házon világítanak?

2016. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a jobbik eset ha csak az alaplapot kéne cserélni,minden megy minden ventillátor minden led az nem valószínű h rosszul kötötten be mert mindent leelenoriztrm
2016. aug. 8. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen alapon a prociról is letörhettél egy tűt...ha nem raktál még össze gépet nem butaság volt hozzányúlnod, bárhonnan vetted 1-2k ért összerakták volna neked
2016. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnád először telepíteni. Csinálj CMOS resetet vagy a gombelemet vedd ki 5 percre, az reseteli a biost. Hardver lesz az 100%
2016. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
túl régi volt a Windows amit fel akartam rá rakni
2016. aug. 10. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még fellehet pakolni. Nme befolyásolta a hibádat! Nekem is 15 éves az xp.
2016. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!