Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibas memoria modul teszi ezt?

Hibas memoria modul teszi ezt?

Figyelt kérdés

Udv!

Adot egy gateway dt55 gepem. Irodai.

Amd x2 250 2x3.20ghz proci 1x2gb ddr3 memoria

Az lenne a bajom h az a gond adodott hogy be kapcsolom es se kep se hang. Semmi csipogás.

Elkezdtem tapizni a bordákat. Mindegyik hideg

(Reggeltol estig nem ment) ventilatorok mennek. HDD felporog. Es amikor a proci hutojehez ertem melette van a memoria slot es hozza ert a kezem a memoriahoz, es mar kaptam is el a kezem h "az any@d de forro vagy" gyors kihuzam a tapkabelt. Es kivettem a momoriat. Matrica az rá olvadt...szoval ez a memoria kuka is?



2016. aug. 8. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápegység?
2016. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a memóriával van probléma, akkor csipogást kellene hallanod, mikor bekapcsolod a számítógépet. Ha nincs csipogás, akkor mással lesz gond. Amúgy meg nem biztos, hogy kuka a memóriamodul. #1 jó fele tapogatózik szerintem.
2016. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem az a hiba oka. Masik gepben szuperált.

Kb 1p volt a gep bekapcsolva de a memomoria "tuz forro" volt vartam is vele mert nem tudtam meg fogni anyira meleg volt.

2016. aug. 8. 22:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Csipogás nincs. Ha kiveszem egy folyamatos hosszu csipogás van.
2016. aug. 8. 22:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Zarlatos modulra gyanakszom.
2016. aug. 8. 22:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindent kivettem procit ramot olvasot vinyot stb rá dugtam a ventiket be indultak. Egyenkent raktam vissza a dolgokat de semmi.
2016. aug. 8. 22:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Am az alaplap egy acer..tipus szam nincs rajta. Chipset AMD880G
2016. aug. 8. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
alaplapod lehalt. Ismerősömnek is hasonló volt. Se kép, se hang, és rossz volt az alaplapi CPU érzékelő.
2016. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát gyerekek...senki se találta el! memória baj volt! :)
2016. aug. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!