Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kérdésem hogy egy asus...

A kérdésem hogy egy asus b150m-a alaplapnál hogy lehet aktiválni a world of warships-es bónusz cuccokat?

Figyelt kérdés

Persze nem ezért vettem ezt alaplapot, sőt csak akkor vettem észre hogy jár ez mellé amikor hazaértem.


Naponta pár meccset szokok játszani a játékkal azt hátha jól jönne. :D

Ezért is vagyok kiváncsi hogy hogy lehet aktiválni a cuccokat.


2016. aug. 8. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképpen jártam. Az ASUS alaplaphoz járt egy ilyen kód, hát nekiveselkedtem, bár az a cirkáló nem nagy szám, de a 15 nap premium jól jött volna.


Szóval, regisztrálni kell az ASUS honlapján a terméket (alaplap), mindenféle adatodat elkérik hozzá. Ezután ad egy kódot, amit a [link] oldalon tudsz beváltani.


Vagy nem.


Nálam ugyanis egy "Invite Code" (Meghívó kód - olyanoknak, akik még nem játszottak a játékkal) járt az alaplaphoz, ami már meglévő accounthoz nem érvényes!

2016. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az oldal is jó? [link]
2016. aug. 8. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb oldalon felül van a bejelentkezés (regisztrálni kell hozzá az oldalra). Kb. ugyanott kicsi "emberke" (ASUS fiók), azon belül a bal oldalon a lehetőségek listája. "Termékregisztráció."


Hozzáteszem, hogy szvsz épp annyira komplikált az eljárás, hogy többször megfordult a fejemben, miközben csináltam, hogy nem ér ennyit az egész...

2016. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!