Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen headset-et vegyek?

Milyen headset-et vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb, valódi 7.1-es headset max 70000 ft-ig?
2016. aug. 6. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én biztos, hogy nem fizetnék ennyit egy gagyi "hétpontegyes" headsetért. Ezek túlárazott vackok.

Ennyiért kapsz nagyon jó minőségű sztereó fejhallgatókat, amik sokkal jobb élményt nyújtanának zenehallgatásnál, filmnézésnél és játéknál is.


Pl:

- Sennheiser HD 598

- Audio-Technica ATH M50X

Hirtelen ez a kettő ugrott be, ezek baromi jók.


Én mikrofonnak egy webkamerát használok (Logitech C270 HD, kb 9 ezer Ft) és kíváló a hangminősége. Lehet, hogy furcsa megoldás, de bátran ajánlom. De persze lehet kapni asztali mikrofonokat is pár ezerért.



Ha mégis a hétpontegy mellett döntessz, akkor talán Razer Tiamat 7.1. Az iPon-on 7,3% a meghibásodási aránya, tehát elég sokan küldik vissza, mert valami baja van. ( [link] )


Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2016. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg felesleges a 7.1? Akkor kinéztem magamnak 2-t, ami tetszett és nekem viszonylag olcsó:

razer man o war vagy logitech g930?

2016. aug. 6. 15:47
 3/3 A kérdező kommentje:
???
2016. aug. 6. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!