Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tápot ki lehet fújni hajszár...

A tápot ki lehet fújni hajszárítóval?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat szeretnék, vagy ha nem akkor mivel kellene?

2016. aug. 5. 13:46
 1/9 A kérdező kommentje:
hideg fújással persze
2016. aug. 5. 13:57
 2/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Veszel sűrített levegőt vagy egy jó nagy, két hengeres kompresszort. Én az utóbbit használom, 3kW-os.
2016. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
okés,köszi
2016. aug. 5. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:

hajszárító semmit nem ér ott, inkább vegyél egy flakon sűrített levegőt, 500 forintért hozzád vágják Tescoban pl. Mellé még veszel 200 Ft-ért valami kicsi hosszú szőrű ecsetet és ezzel a kettővel nagyon patentül ki tudod tisztítani.


Kompresszor se rossz, de a megvétele nem épp pénztárca barát:D

2016. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ja ,tudod itt vidéken minden házban van egy plazmavágó meg egy eszterga ha netán kellene :D De 4 magos PC szerintem a faluba nincs.
2016. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 R.;M.; ***** válasza:
Én is kompresszorral takarítom a gépem.Mivel falun lakok és mezőgazdasággal foglalkozunk. Így nem kérdés hogy van kompresszorunk.
2016. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fene, azt hittem az 5 tengelyes CNC maró már kirívó, erre minden háztartásban megtalálni. :(
2016. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 R.;M.; ***** válasza:

Azért városban, főleg panelban azért nincs mindig kéznél kompresszor.Haverom anno mikor tanult jó pénzért vállalta a haverja gépeinek portalanítását.(Volt aki még nem is keveset fizetett azért hogy takarítsa ki neki a gépét.)

Általában laptopokat takarított, de akadt asztali is.Volt hogy csak azért ment kocsival suliba hogy vigye magával a kis 24 literes kompresszorát.

2016. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jól van akkor maradok a sűrített levegő,fujásnál meg az ecsetnél ám városi ember vagyok xd és nem szeretem a falusi embereket ki mondom :D városi + falusi = riválok xd bnőm nevelőapja akit nem értek és nem is mond igazat mert nem bír én meg a modorát meg a magának való minden tudó hülyeségeit meg hogy a falusi jobb chh
2016. aug. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!