Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat ajánlanátok?

Milyen gépházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy MSI H110 Pc mate, vagyis ATX lapnak kell elférnie benne es 28 centis vidikártyával.

Jó lenne, ha min 2 venti lenne benne és normálisan szellőzne. Az is fontos lenne hogy halk legyen, de olyan 15-16 ezer Ft lenne a max amit rá tudok szánni, ennyiért meg természetesen nem várok csodát. És lehetőleg normálisan el lehessen vezetni a kábeleket.


Én eredetileg egy Zalman Z3 Plus-t néztem, az tökéletes lenne, viszont sok helyen olvastam hogy a ventijei nagyon rosszak ( bár persze ki tudom cserélni a ventiket, szóval :D ) és az anyaga sem valami túl jó, úgyhogy letettem róla.

Aztán a Zalman Z9-t néztem, ami elvileg már sokkal jobb mint a Z3.

Aztán egy oldalon ajánlották a Thermaltake Verse szériát, ahol meg is akadt a szemem a H23-on ( [link] ), nekem ez is jónak tűnik.

+ Még nézegettem a Sharkoon VG4-W házakat, de ezekről semmi infót nem találtam túlzottan, szóval nem tudom milyenek lehetnek.


Valami ötlet? :D



2016. aug. 5. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem In Win Mana 136 házam van, szellőzés szempontjából kiváló, csak hátul kicsit kevés hely van a kábeleknek. Sajnos most nagyon felment az áruk.
2016. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Sharkoon VG4-em van 1,5 éve, én meg vagyok vele elégedve. Annyi hogy nincs a tetején kifúrva, így felülre nem tudsz szerelni ventit, hatalmas érvágás (sarcasm detected*).
2016. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már vagy 15 éve csak Thermaltake házat használok. Bár nem a belépőszintet, de az olcsóbbak is minőségiek. A Versa házak kitűnőek, nem remegnek be és jó szellősek.
2016. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg Cooler Master N200-am van. Én elégedett vagyok vele. Gtx 1070 van benne, tehát a nagy videókártyák is vigan elférnek benne.
2016. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, valszeg a Sharkoon VG4-W t fogom választani :)
2016. aug. 5. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a gond vele, hogy a merevlemezeken keresztül fújja be a levegőt. Ott meg már felmelegszik, ha nem is olyan nagyon. Biztos hogy jó választás,
2016. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdőjel lemaradt a végéről. :)
2016. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt néztem én is, de csak 1 hdd lesz beszerelve, amit ha legfelülre/legalulra rakok akkor szerintem nem fog komoly gondot okozni :D
2016. aug. 5. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Az úgy ok.
2016. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!