Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen intel 1151 alaplapot...

Milyen intel 1151 alaplapot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

25 ezer forintból kellene kijönnie.

i5-6500 és 2x4GB DDR4 Kingston HyperX Ram mellé ( 2133/2400Mhz majd a laptól függően, ez számomra lényegtelen ).


Én MSI H110 PC Mate re gondoltam.



2016. aug. 4. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt venném:

[link]

De csak azért, mert szeretem az ASUS alaplapokat :D

Egyébként megfelel az MSI H110 PC Mate is a célnak.

2016. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lord Hidan ***** válasza:

MSI b150m mortar, Asrock b150m pro4


h110-es lapért nem adnék 25ezret

2016. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

asrock b150m pro4s

tudom leszóltok a matx miatt de egy átlag júzernek nincs szüksége eggyel több pci-e 3.0 x1 csatira

2016. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából nekem teljesen jó a h110 és a b150 is, tökmindegy hogy h110, mert a b150 + funkcióit úgysem használnám ki.

MATX-t meg nem akarok, ki tudja mit hoz a jövő, lehet hogy nem árt majd a crossfire támogatás.


Asrockot nem akarok, tudom, hogy a mostani asrock lapokkal már nincs semmi baj, de bennem mély nyomot hagyott a 7-8 évvel ezelőtti időszak, gondolok itt arra amikor egymás után 2 asrock lapom ment tökre a vásárlástól számítva 1 héten belül...


Az msi-t azért néztem ki mert a kártyám is msi ami már megvan, azt gondoltam akkor legyen párban, meg nekem bejött az msi mint márka, de ha asus lesz a lap az sem nagy gond. Majd meglátom, úgyis hónap végén veszem meg a gépet, addig kigondolom. Köszi szépen.

2016. aug. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!