Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyári intel hűtő vagy Arctic...

Gyári intel hűtő vagy Arctic alacsony kategóriás hűtő?

Figyelt kérdés

Most rendeltem egy új számítógépet, amihez pénzszűke miatt nem vettem procihűtőt ( i5-4460 ), mert úgy gondolom ez a legkevésbé fontos.


Viszont a jelenlegi gépemben egy fél éve vásárolt Arctic 11 GT Rev 2 hűtő van ( ilyen alap 2000 forintos hűtő, [link] vagy gyártó honlapján: [link] )


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt a hűtőt használjam az i5-4460 om mellett, vagy a gyári vadonat új intel hűtőt?



2016. aug. 2. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt használtam gyárival 1 évig és jól végezte a dolgát...szerintem nyugodtan várhatsz vele míg kigyűjtöd a pénzt egy hűtőre....meg az Intel gyári hűtők nem olyan rosszak (bár attól is függ mire használod a gépet)
2016. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem annyira rosszak a gyári hűtök, de a kérdés nem arra irányult hogy most veszek a normális hűtőt, hanem arra hogy ezt az Arctic hűtőt használjam vagy a gyári intelt? Elvégre az Arctic hűtő már megvan, ezt használtam a régi gépemben.
2016. aug. 2. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha van kedved tesztelgetni akkor az a legbiztosabb....de szerintem ha már bekötötted valamelyiket akkor hagyd benne nagy eltérés (szerintem) nincs a 2 között
2016. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!