Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani ehhez a...

Tudnátok ajánlani ehhez a géphez egy olyan tápot ami elbírja?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASRock X99 Extreme6

Processzor: Intel i7-5820K @ 4.4GHz

CPU hűtő: Corsair H80i

RAM: Kingston HyperX 32GB DDR4 Quad-Channel 2666MHz

GPU: EVGA GeForce GTX1080 8GB Founder’s Edition


Ház: Antec P380



2016. aug. 2. 05:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen konfighoz már nem lenne túlzás egy Seasonic X vagy Corsair HXi táp sem. De ha olcsóbban akarod megúszni, ezek közül kéne válogatni, kicsivel már 30k alatt is vannak:

XFX XTR

EVGA Supernova GS

Seasonic G

Corsair RMX

Super Flower Leadex

Be Quiet Straight Power


550W bőven elegendő.

2016. aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a Thevr Jani gépe.. Mért nem néztél onnan tápot ahonnan a gép specifikációit szedted el ( [link] ) ?? :DDDDD
2016. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1#, az RMx egy módosított HXi, fejlettebb belseje van, csak alacsonyabb hatásfoka. Így nincs értelme HXi-t venni, ha még olcsóbb is.

Corsair RMx, EVGA G2 és Super Flower Leadex Gold uralja a középkategóriát, ezeken kéne gondolkozni.

2016. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És tudod is, hogy miért ezt a gépet akarod, vagy csak lekopíroztad theVR Jani gépét, hogy jólesz? Tudod, hogy miért 5. generációs intelre építkezel? Tudod, hogy miért raksz bele 32GB memóriát? Tudsz bármit is?
2016. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Használtan vegyél inkább egy p4-es gépet

jobban fogsz vele járni!

2016. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a TheVR Jani gépe. Tőle is megkérdeztem, hogy milyen tápot használ, de nem kaptam választ.

Igazából csak érdekelt a dolog. Szeretnék össze rakni egy gépet de nem úgy, hogy teljesen lekopírozom a dolgot. Már választottam külön hardvereket magamnak csak a telefonomba volt a jegyzet és kimásoltam az egészet, nem akartam beleírni se a házat se a cpu hűtőt. Szimplán csak viszonyítani szerettem volna. A második kommentelőnek meg, ha találsz te ott olyat, hogy tápegység akkor írd már le ide légyszives :DDDDDDD. Köszönöm.

2016. aug. 2. 15:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy gépzseni de tisztában vagyok a dolgokkal. Maximum 400-at szeretnék szánni egy jó gamer pc-re és ezért viszonyítottam ehhez a konfighoz. Egyedül az alaplap az amit én is kinéztem magamnak már korábban. A CPU más, a GPU is más és még sorolhatnám. De bocsássatok meg, hogy fel mertem tenni egy ilyen kérdést.
2016. aug. 2. 15:41
 8/12 A kérdező kommentje:

Így néz ki az én válogatásom:


Alaplap: ASRock X99 Extreme6

Processzor:Intel Core i7-5820K 3.30GHZ

GPU:MSI GTX980 Ti 6GB DDR5 Armor 2x GTX 980TI 6GD5T OC videokártya

RAM:Kingston HyperX Fury 4x8GB DDR4 2133MHz


Én erre gondoltam. És még maradna is abból a pénzből amit rászántam volna. Na és akkor a kérdésem még mindig áll.

Ehhez milyen tápegységet tudnátok ajánlani? Hadilábon állok a tápokkal mert nem egy behalt és szerencsém volt, hogy nem lett belőle komoly baj.

2016. aug. 2. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jól látom 2 db 980ti-t akarsz ? Inkább akkor 1080..
2016. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam a kérdésre, hogy három tápegység uralja a középkategóriát, de ha nem elég, itt egy magasabb szintű lista:

Antec High Current Pro

Be Quiet! Dark Power Pro 11

Corsair AXi

EVGA P2

EVGA T2

Seasonic Prime Platinum

Seasonic Prime Titanium

Super Flower Leadex Platinum

Super Flower Leadex Titanium

2016. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!