Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet tiszta nVidia-ill...

Hogyan lehet tiszta nVidia-illesztőprogram-telepítést végrehajtani?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban többször kékhalálozotta gépem, mint amióta valaha számítógépet használtam. Mielőtt megjelent volna a BAD_POOL_HEADER-re hivatkozó kék képernyő, azt a hibaüzenetet kaptam, hogy az Nvidia nem válaszolt, majd helyreállt. Letöltöttem egy BlueScreenView nevű pogramot, mely a következőkre mutat: nvlddmkm.sys és ntoskrnl.exe.

Az előbbi természetesen egy nVidiával kapcsolatos program lehet, az utóbbit nem tudom.

Hogyan tudnám az illesztőprogramot TISZTÁN újratelepíteni? Töröljem az eszközkezelőből, majd tegyem fel? Nem ronthatom el így a rendszert?



2016. aug. 1. 15:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Már sikerült, remélem, megoldotta a problémámat.
2016. aug. 1. 17:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőből semmiképp. Nvidia driver általában felajánlja a tiszta telepítés lehetőségét, törli magától a régi drivert és fájlokat.
2016. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!