Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék Tipp? Ha lehet. A...

Proevolutionsoccer kérdése:

Játék Tipp? Ha lehet. A gépem: intel core 2 duo cpu p8700 @ 2.53GHz 1 gb ddr3 ram Intel express 4 integrált 264 mb.

Figyelt kérdés

valami jó vivősre gondolok.. PL:gta,stb

tudom nem valami erős de elmegy?



2016. júl. 31. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik GTA? A San Andreas-ViceCity-GTA3 valószínű elmennek,a fölötte lévők meg biztos, hogy nem.
2016. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen csoda, ha az oprendszer elfut kényelmesen, 1GB RAM-al.

A core 2 duo nem egy vállalhatatlan processzor, de a többi nagyon vékony sajna. 2004-2005-ös játék szerintem a maximum amit így kisajtolhatsz.

2016. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MGéza ***** válasza:
Kéne mellé egy dedikált kártya, 10 ezer alatti kategóriából és rendszerram bővítés kb 2-4 gb-re attól függően, milyen oprendszered van. GTA IV-V azt hiszem el lehet felejtve, azt biztosan nem viszi, el sem indulna ennyi rammal.
2016. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 4 gigára kibővíti, és vesz valami épkézláb videokártyát, a GTA IV-el azért még ellavírozhat.
2016. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó.de valami játék tipp re gondoltam nem muszály gta.
2016. aug. 1. 13:25
 6/6 MGéza ***** válasza:
Erre most mit mondjunk? Semmit nem lehet, azt se tudjuk mivel szeretsz játszani... Töltögess le régebbi játékokat, nézd meg melyik hogy fut.
2016. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!