Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PST kábel működése?

PST kábel működése?

Figyelt kérdés

Hali!


A kérdés most annyi lenne, hogy jól értem-e a kábel működését?


[link]


Ugyebár a középső csatlakozó meg, mondjuk a VGA ventilátorainak tápcsalatkozójára.

És azt 4 ventilátorra bontja szét, amik ugyan annyival fognak pörögni.

Jól értem, hogy akkor a VGA úgy tekergeti a rákötött ventiket ahogy akarja?



2016. júl. 26. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Semmi köze a VGA-hoz.


Akkor van értelme, ha van 1-2 db sysfan csati az alaplapon, de neked meg több ventid, és nem akarod hogy valamelyik folyamatosan max fordulatszámon pörögjön.


De ez csak PWM-es ventiknél jó(és talán azok közül is csak az arctic-okkal, bár ez nem biztos)

2016. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a lényege ugyan az, mert ugye a kábel csak a vezérlés és a működésért felelős, semmi másért, szóval ha a gondolat menetem jó akkor VGA-ra is rá lehet kötni nyugodt szívvel és a külön vásárolni kívánt Arctic F9 PWM/PST ventilátor rákötni és valahogy rávarázsolni a VGA-ra, onnantól mivel a VGA magának állítja a feszültséget (vagy bánom is én mi alapján állítja a ventijeit) innentől kezdve a VGA-n is ugyan azt a szerepet látná el nem?
2016. júl. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!