Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A memoria kartyanal mit...

A memoria kartyanal mit jelent az hogy DIMM?

Figyelt kérdés
Az alaplapom DIMM tipusus memoria kartyakat engedelyez es nem tudom az mit jelent pontosan ! Csak ilyent tehetek bele Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DIMM, DDR4, vagy mondjuk mehet egy szimpla DIMM nelkuli is ?

2016. júl. 18. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:
DIMM az alaplapi memória szabvány, a SODIMM pedig a laptop. A te lapod tehát asztali géphez való(desktop) memóriákat támogat.
2016. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat gondoltam valaki el magyarazza egyszerubben ezert eloszor ide irtam a kerdest nem google-be de elolvastam igy mar vilagos hogy nem ertem a lenyeg hogy biztos jo lesz ! Rossz nem lehet ha mar ddr4 es valami dual van benne ! Szoval a dual jobb mint a single ! Ertem koszonom a valaszokat !
2016. júl. 18. 09:17
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 En ezt megertettem csak viszont van ez


Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DIMM, DDR4,


es van ez


Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4,


Akkor en most muszaly DIMM-et vegyek vagy mehet a szimpla is a lapba ? Ezert nem ertem hogy mitol olyan nagy szam a DIMM ? Jobb mint a szimpla ? De szerintem igen ! Mert a dual jobb mint a single nem ?

2016. júl. 18. 09:19
 5/8 Lord Hidan ***** válasza:

Mind a két darab 2x8gb tehát mind a kettő dual. És ezek nem memóriakártyák azok a microsd-k. Ezek memóriák, memória modulok.

Mehet a sima dimm nélküli is bele mivel alapból ugyan arról beszélünk

2016. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ertem ! Meg egy utolso kerdes ! A CL mennyire szamit a memorianal CL12 14 15 16 ? Ezek mit jelentenek ? Minnel nagyobb a CL annal jobb es gyorsabb a memoria ?
2016. júl. 18. 09:42
 7/8 Lord Hidan ***** válasza:
Pont fordítva minél kisebb a cl szám annál kisebb a késleltetés
2016. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertem ! Koszonom a valaszokat !
2016. júl. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!