Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit művel az egerem? Mért...

Mit művel az egerem? Mért kattint duplán?

Figyelt kérdés

Egy vezetéknélküli acme egerem van, 5 év garanciával... (a garancialevelet elhagytam...) és kb. 4 hónapos, 3000 ft volt. de amikor 1 et kattintok a bal kattal akkor elég sokszor duplát vagy triplát kattint és elég idegesítő...

Tudtok segíteni hogy ez miért van meg hogy ezt hogy lehet kikerülni?



#egér #hardver #kattintás #vezeték nélküli egér #duplakatt #triplakatt #acme elem
2016. júl. 17. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elromlott a mikrokapcsoló

barkácsolással és forraszgatással pár100 forintból megúszod

2016. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mikrokapcsoló elromlott, koszos.

Hirtelen csak ez jut eszembe.

2016. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mi az a mikrokapcsoló és hogy javítom?
2016. júl. 17. 22:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor inkább ne.


Tuti nincs meg a gari papír?

Sufni alján, malacok alatt télire vagy bánom is én?

2016. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vannak tengerimalacaink... de tuti hogy nincsen meg sehol... vagy mi koszos segítsetek kérlek!
2016. júl. 17. 22:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok olyan egereket alyánlani amivel nincsen ilyen gond? lehetöleg azért ne olyan dága cuccot! :D
2016. júl. 17. 22:36
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy esetleg még az elmekkel van gond nem tudom...
2016. júl. 17. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Kétlem az elem problémát. Bármilyen irodai (logitech, microsoft..) egér jobb ezeknél a kínai vackoknal, minosrgibbrk ~10000ft felett indulnak, ahol már jó a kapcsoló és a szenzor is.
2016. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vegyél újat .. 3 ezerért acme-nél jobbat is kaptál volna.
2016. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anno (kb 9 éve) egy Logitech K350-es billentyű és egy Logitech LX8 egér párost vettünk 17 ezerért.


A billentyűt most is használom, másik ha ez bedöglik utána már csak mechanikust veszek ebben a membrán elég erős ennyi év után is, hogy rá tudjam helyezni kényelmesen az ujjam anélkül, hogy benyomódna.


Az LX8 pedig szintén működik a mai napig (múltkor előszedtem ami kb 3 hete lehetett), bár tény, hogy nekem személy szerint nem jött be túlságosan a vezeték nélküli egér mert CS vagy CoD közbe nem volt túl idegnyugtató hatása annak, hogy lemerült esetleg valamiért elvesztette a jelet, így cseréltük egy vezetékesre, szintén egy Acme egérre, hááááát egyiknek 3 év után besz@rt a mikrokapcsolója, a másiknak meg a görgője adta meg magát egy görgő kattintásnál, szóval Acme kuka.


Az eset után egyből jött egy Logitech MX310 potom 3800 forintért zsír új 3 év garival, és ezt használom második éve itt és most és nem is vagyok hajlandó lemondani róla.

2016. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!