Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség?

Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Tervben van egy GTX 1080, de fogalmam sincs, hogy mi a különbség az MSI, EVGA, ASUS között. Asus alaplapom van és evga tápom, van köze hozzájuk?
2016. júl. 15. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulat nélkül, de azt tudod, hogy miért ezt a kártyát szeretnéd megvenni? Mekkora felbontásban akarsz játszani?
2016. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá, csak azt szabod meg ezzel, hogy ki gyártja le magát a lapot. EVGA is csinál FE kártyától kezdve SC kártyán át Classifiedig mindent, ezért igazából ennyiből semmi nem derül ki.


Mennyit szánsz rá pontosan?

2016. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek, most vettem egy 4k-s tv-t, szóval amennyiben csak lehetséges :D

Második, 700font körül láttam itt Angliában mindegyik fajtát, ezért is kérdeztem, hogy van-e különbség

2016. júl. 15. 20:16
 4/14 anonim ***** válasza:
MSI, EVGA, és ASUS is megbíható, minőségi gyártó, mindegyiknek vannak alap, és extrább változataik a kártyára, de olyan retetnetesen angy különbség nincs köztük.. szóval ami neked szimpi. De arra azért én si íkváncis vagoyk, hogy milyen konfighoz, és milyen igényekkel kell neked ez a kártya. a GTX 1080 egy erőmű, és sokszor hatalmas overkill a felhasználó igényéhez képest.
2016. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
700 fontért eszedbe se jusson. Ha külföldről rendelsz, akkor Németország, és 700 euro környékétől kezdődik.
2016. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagy különbség nincs köztük. Órajelben lehet minimális eltérés, attól függ, melyik gyártó mennyire húzza a gyári referencia kártyához képest. Pár FPS eltérés lehet, de jelentéktelen. Lehetőleg egyedi hűtésűt vegyél (amin több a ventilátor és nem egy db kis mókuskerék :D )
2016. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg különbség van a kártyák között, de mint mondtam, nem brand alaján kell választani.


[link]


Például ez nem véletlenül drága, például ennél jobb nincs jelenleg. Gigabyte Extreme gaminget, EVGA classifiedot viszont nem találtam, amik kihívói lehetnének ennek, sajnos. Viszont találtam:


[link]

[link]


Mondjuk ezeknél nem elég fejlettek az áramköreik durva OC-ra, de így is jól húzhatóak. MSI meg most sehol sincs, mindenhol felment az ára.

2016. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyából semmi. Én asus rog strix vennék. De ha vársz egy kicsit és lesz rá pénzed akkor vegyél MSI Gaming Z-t mivel gyárilag nagyon meg lesz húzva.
2016. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Konfig:

i7-6700k

16gb ram

Asus z170 pro gaming lga 1151

2016. júl. 15. 21:20
 10/14 A kérdező kommentje:
5. 700-at csak átlagban mondtam, láttam 600-ért és 800-ért is, attól függ honnan küldik. 1 hét múlva kapok fizut, eddig a Rog Strix a nyerő nálam
2016. júl. 16. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!