Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új vas! MSI gtx 980 ti OC...

Tibicsok kérdése:

Az új vas! MSI gtx 980 ti OC Intel i5 6600k Asus b150 pro gaming aurora* Kingston hyperx 16gb dual Toshiba 2tb 64mb 7200rpm sata 3 Cooler-master hyper 212 evo Cooler-master elite power 600W rs 600?

Figyelt kérdés
Szeretnék össze rakni egy gépet, amire már régen gyűjtöm a pénzt, kérdésem az, hogy amit ki néztem azok megfelelőek-e, kompatibilisek egymáshoz, tuning szempontjából és sli szempontjából is :) (*alap az kérdéses mert min 16gb ram + min 2400mhz en gondolkodom) előre is köszönöm :)

2016. júl. 10. 18:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki eddig válaszolt. Minden komment hasznos, mivel nem vagyok jártas PC építésben. Szóval 2tb szerintem kell, akkor viszont külön, ssd igen néztem 500gb-ot de drága a mennyiséghez képes (tudom gyorsabb, biztonságosabb) gtx 1070, hát videók alapján +pár fps továbbiakban szeretnék sli-t de az még a jövő zenéje :) tuning =z alaplap oké, játékra akkor elég a 2133mhz oké, táp, még utána olvasok majd köszi :) 212 evo, azt olvastam elég jó, de még akkor ennek is utána járok :) Mindenkinek köszönöm az eddigieket, továbbra is várom az észrevételeket! Köszönöm :)
2016. júl. 10. 22:55
 12/18 Lord Hidan ***** válasza:

A táp tuning nélküli gépre is rossz. Ha tunigot akarsz oda drága táp kell Corsair Rmx 550w, EVGA GS 550w vagy hasonló tuningra való táp kell. Ha sli-t is akarsz mehet a 650w


A hűtő egyébként nem rossz tuningtól függ. A 10ezres árban lévő Apenföhnök pl jobbak illetve nagyobb tuninghoz nagyobb hűtés is illik

2016. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Áhh kicsit sincs este Hidan, idegrohamot attól ami mostanában megy, 3 év alatt eddig egyszer sem volt ilyen durva egy egész ÉV mint utóbbi 2 hónap... XD


A másik meg az, hogy árulja már el valaki, hogy nem feltétlen gépre, de hogy a rákban tud mindenki 200-300 ezret költeni bármire is mikor még mindig a gödör legalján van az ország.


Oké, még kis csicska 18 éves vagyok a nagy világban túl nagy álmokkal, hát de könyörgöm...

Mit dolgoztok drága kérdezők, hogy mindannyian i7 6700-at 1070-el tudtok vásárolni?!

2016. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Passz nekem el kell adjam a régi gépházam hogy tudjak venni egy ssd-t pedig akartam bele egy kiskonfigot.. :D
2016. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lord Hidan, majd munka után meg lesem őket, viszont sli-t később vennék, az nem vett fel semmilyen problémát ha most meg veszem igaz?

Kránitz, én jelenleg folyamat és minőség ellenőr vagyok, nem eget verő fizetéssel, szóval azért írtam, én is sporolok rá egy pár hónapja :) Kérdés, a házban lévő gyári hűtő sokat segít, vagy elenyésző?

2016. júl. 11. 07:36
 16/18 Lord Hidan ***** válasza:

Házban lévő gyári hűtő? Mármint a ventillátorok? Persze hogy sokat segít. De háztól is függ pl egy zalman z3 plus ventijei nem olyan jók de sokat segítenek azok is. Nekem vonnak bitfenix házból kiszedett gyáriak meg most az nzxt házamban is gyári ventillátorok vannak. Az nzxt sokkal jobb pl. Van egy másik bitfenix amit még vettem 2500ért a gyári nzxt még annál is jobb.


Még annyi hogy ha K-s processzort veszel akkor hűtőt is kell rá egyből mert nem adnak hozzá

2016. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, ventilátorra gondoltam :) Azt láttam, gondoltam is, hogy kell proci hűtő, arra gondoltam egy CM 212 evo-t de írták, hogy van nála jobb is szóval nézelődök még :) Igen amúgy tetszik az Nzxt ház, nagyon jól néz ki és abban van gyárilag venti? Az akkor komoly pozitívum :)
2016. júl. 11. 14:08
 18/18 Uherga11222000 válasza:
A 6. generációs procik elvileg csak 2133MHz-ig támogatják a RAM-ot.
2016. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!