Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
Monitor vásárlás előtt állok és mivel utoljára 6-7 éve vettem a mostani Samsung SyncMaster E1920 monitoromat (ami még mindig tökéletesen működik) ezért fogalmam sincs hogy mostanában milyen monitorok a jók. Főleg játékokhoz kell, HDMI, DVI, 16:9 (de gondolom ezek már alapok). Az ár 40ezer forint alatt szeretnék és 21,5"-tól felfelé . Minden márkára vevő vagyok de főleg Samsung, LG ami előnyt élvez.

2016. júl. 10. 11:56
 1/2 anonim válasza:

Az LG-vel meg voltam elégedve, amíg az volt. kicsit több, mint 40k-ért itt van egy:

[link]

A PCX nagyon megbízható, 3 év gyártói garancia, 21,5", 250 cd/m2 (ez a fényerő, nekem is ennyi, ha nem akarod szabadtéren használni, tökéletes), full HD természetesen. Ha kell, van TV-Tuner-el is! De vigyázz, nem tudom milyen géped van, az eddigi monitorod nem FullHD volt, ez az, ha éppen döcögnek a játékok, akkor vegyél kisebb felbontással! Sok sikert a vásárláshoz!

2016. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Továbbá vehetsz 27"-eset is, de az FullHD-ban 60k, kisebb felbontással meg borzalmas, ám olcsóbb... Minden rajtad, és az igényeiden múlik!
2016. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!