Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találhatok számítógép...

Hol találhatok számítógép szerelői tananyagot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 09:06
 1/8 pinkpancser ***** válasza:
Kicsit konkrétabban! Mit szeretnél javítani?
2016. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xDD erre születni kell haver ezt nem tanítják hidd el semmilyen iskolába se tanfolyamon, gyakorlat és gyakorlat onnan lesz max tapasztalatod ;)
2016. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2. vagyok de mivel nagyon kedves vagyok ezért segítek a CISCO-nak vannak ilyen tananyagai hülyékre tervezve még animáció is van benne sőt virtuálisan te is összerakhatod. 1 a baj hoyg ezt elérd ehhez olyan iskolába kell járnod ami infós suli ITE-t kell tanulnod és a sulinak a CISCO-val partnerségbe kell lennie.
2016. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Igazából mindenféle hibára gondoltam.Meg érdekelne milyen eszközöket érdemes venni hozzá.(pl tápteszter stb)Sokszor javítgatok gépeket de csak amatőr szinten és időnkén bosszant ,hogy nem tanultam ,mert így körülményesebb.
2016. júl. 10. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen így nehéz, hát ugy tudnál tanulni hogy egy szervízbe bent lennél és ott, ott valódi hibákat tanulnál mert az kevés hogy szét és össze tudod rakni
2016. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Olvass sok prohardver fórumot, ott lehet tanulgatni. Egyébként pont a tápteszter egy olyan dolog, amire nincs szükséged! Azzal terhelés nélkül tudsz tesztelni, így egy rossz tápra is azt mondhatja, hogy OK. Inkább egy jó multiméter, azzal üzem közben is tudsz mérni.
2016. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy professzionális teszt elkészítéséhez oszcilloszkópra is szükség van, szerintem a szerelői tanfolyam nem éppen erről szól.
2016. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pinkpancser ***** válasza:
Javításhoz is szükség van rá? Füst látszik. Púpos kondi látszik. Száraz kondi egyszerűen mérhető. Zárlatos dióda is könnyen mérhető. A PTC hiba is. Ezzel le is tudtuk a táphibák 99%-át. Ha pedig valaki most kezdi azt nem kell rábeszélni százezres műszerek vásárlására. 3 szkópom van, de ATX javításhoz még nem kellett.
2016. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!