Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép túl olcsó, vagy...

Ez a gép túl olcsó, vagy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

1 reklámhírdetésben találtam a következő specifikációjú gépet:

Amd Radeon R5-310 2GB

Intel i7-6700

8GB Ram (DDR nincs írva)

1Terra Merevlemez


És ez mind 600€-ért (Körülbelül 180.000 Forintért)


Ez 1 jó ár ezért a gépért, vagy valahol hiba van benne, és ezért ilyen olcsó?



2016. júl. 8. 20:38
 1/6 heroboss ***** válasza:
Hát én arról a videokártyáról még életemben nem hallottam, de ha már R5 akkor tuti valami integrált ami mostanában semmihez sem elég. A proci és ram jó, de ennyiből szerintem jobbat is ki lehet hozni.
2016. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Sok dolog nem stimmel. Az a kártya egy hulladék egy bika processzor mellett. A többiről viszont nem ír semmit. A hozzáértés csúcsa, hogy a tera előtétszót terrának írja. Ráfér egy egész Földnyi adat a merevlemezre? Az alaplapról és a tápegységről sincs adat, ami elég lényeges lenne.
2016. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 donfetibo ***** válasza:
Szerintem ilyen videokártyám 10 évvel ezelőtt volt és főleg nem I7 procihoz való lenne! ☺☻
2016. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt?

180-ért?


Phúúúú bzmg... *sírva nevetés*


A CPU jó, lenne ha nem egy tavaly tavasszal kiadott R5 lenne benne aminek a teljesítménye egy GT 740 szintjét hozza, amihez még egy Pentium G 4xxx is sok, nemhogy i7... *fej fogás*


*még egyszer megnézem az árat*


*dáfug iz góing on?*

2016. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most újítanék gépet, ti miket ajánlotok ezek után?
2016. júl. 8. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!