Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vegyek?

Milyen processzort vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik processzort éri megvenni, ha csak FullHD-ről van szó?

2016. júl. 8. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Te gyerek, a mai nap már eléggé flbsztk.....


Folytatni akarod?

Javaslom ne birizgáld az utolsó idegszálam mert akkor úgy elküldelek....

2016. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó lehet egy 1150-es foglalatu i5 Haswell refresh 4460-as is vagy afeletti ddr3 memória támogatással is, de ha pár "pénzel" több van akkor inkább Skylake, és abból is i5. A skylake i3 csak némely esetben hozza a Haswell i5 4460 szintet.


Ádám: Ne izgasd fel már magad, én is kaparnám a bőrt az arcomról olyan érthetetlen figurák vannak itt (nem rád értem kérdező), és akkora lámák, hogy na, de nem izgatom magam, inkább nem írok nekik semmit tovább lépek oszt jónapot :-)

2016. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"És milyen értékben?

Milyen játékra?


Jelen időről van szó."


Ezzel akármit kezdek, abban a pillanatban csak mind blowig jutottam el, de lassan sírva nevetek rajta, hogy most be van tépve a gyerek, vagy csak simán troll, a jó Isten se tudja.

2016. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ádám: Ez jó kérdés affene se tudja bazz... Így visszaolvasva már gyanús a fickó!
2016. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!