Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát éri meg...

Milyen videókártyát éri meg venni?

Figyelt kérdés
Videókártya cserén gondolkozom,kérdésem milyen kártyára érné meg legjobban lecserélnem a jelenlegi GTX 760 2GB videó kártyám,jelenleg még úgy ahogy megvagyok vele elégedve de egy hogy szeretem is fejleszteni néha néha a gépem meg már érezni is hogy kezd gyenge lenni a játékokhoz szóval kérdésem hogy milyen videó kártyára érné meg lecserélnem, FPS játékokkal játszok inkább és a pénz olyan 80k körül lenne akár használtról is lehet szó, ti mire váltanátok le? Olyan szeretnék amivel azért érezhető lenne hogy jóval erősebb kártya van a gépbe.

2016. júl. 7. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Használt R9 390 jó választás lehet ha bírja a tápod.
2016. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak ez van fent HA-n, de kifoghatsz egyet akár 65-70 ezer forintért is.


[link]

2016. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint írtad ráér. Én megvárnám a custom rx480-akat, illetve a custom gtx 1060akat, hogy mennyibe is fognak kerülni, illetve milyen erős (a 1060)
2016. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lord Hidan ***** válasza:

Nem rossz az r9 390se

Esetleg őt is figyelheted nála lesznek olcsón rx 480ak normális hűtéssel [link]

2016. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én is gondoltam gtx 1060-ra lehetséges hogy megvárom milyen lesz és mennyibe fog kerülni.AMD-t nem szeretnék inkább nvidia kártyát, tápom: Corsair TX 750w jöhetnek még tippek de ha lehet inkább nvidia kártyák közül.
2016. júl. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!