Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XFX TS 430 mennyire megbízható?

3 napos mákos lecsó kérdése:

XFX TS 430 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Ez a tápegység mennyire megbízható?

Melegszik? Hangos? Hatásfoka? Van benne védelem? El tud látni egy HD5850-et két 6 pines csativel (molex->6pin átalakítóval)? Megérné megvenni?



2016. júl. 5. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Seasonic belsője van szóval megbízható,csendes táp,elég jó védelemmel van ellátva.
2016. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért légyszives más is írjon ,hogy biztosra mengjek!
2016. júl. 5. 22:57
 3/9 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Megéri jótáp mint mondták Seasonic belsővel. Nekem az 550W-os változat van semmi probléma nincs vele sok áramszünet mellett se
2016. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Október körül cserélne egy Cooler Master Elite Power 600W-ot. Ne taglaljátok ,hogy mennyire szar, tudom. (Az az egy vígasztal ,hogy viszonylag ritkán nyírja ki a konfigot amikor tönkremegy.) Ezért szeretnék váltani, körülbelül mennyiért adhatnám el ezt a tápot hardveraprón októberben (kevesebb mint 4 hónapos lesz akkor).
2016. júl. 5. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
10K-ért szerintem simán.
2016. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az, elég király! Köszönöm a kimerítő válaszokat!
2016. júl. 5. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó táp.


Seasonic belső nagyon jól véd.


Nekem mondjuk kimondottan egy Seasonic tápom volt, pontosan az X-560, aztán egy kis túláram miatt huss....

Mondanom se kelljen, mennyire paráztam be, hogy HDD/ventik leálló hangját hallom a képernyő meg fekete lesz.


Aztán kiderült, hogy a túláram volt a felelős, innentől pedig az aggódás, hogy csak a táp vagy az egész.


Csak a táp ment tropára ott is a főkapcsolója égett ki, ennyi, ezért is nem akart sehogy se elindulni.

Mondanom se kelljen, hogy gariztatásnál vissza akarták adni az árát én meg mondtam, hogy nem, 8 ezret még ráfizetek egy G650-re ha belegebedek is, de csak kimondottan SS táp vagy SS belsős tápot veszek csak, a többi meg ott durranjon el ahol van.

2016. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Az inkább csak olyan 6-8 ezer. Bár annyit sem ér, de hátha megveszi valaki, aki csak a wattokat nézi.
2016. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát... elég sokan megveszik.
2016. júl. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!