Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez elég egy 500...

Ehhez a géphez elég egy 500 W-s táp?

Figyelt kérdés

A gép: i5-4460

nVidia Geforce GTX960 4GB

8GB ram 1866Mhz DDR3

MSI H81M-P33 (alaplap)

Szóval akkor az lenne a kèrdésem hogy ehhez a géphez elég-e egy 500 wattos táp?



2016. júl. 5. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de jó minőségű legyen :)
2016. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ehez a géphez elég egy minőségi 350 wattos táp is
2016. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) csak azért kérdeztem mert ezt a gépet most vettem és a táp gyári hibás elvileg de van rá garancia aztán kicserélik. Csak azon gondolkoztam hogy mi van ha nem is gyári hibás hanem nem elég az 500w mert volt aki azt mondta hogy ehhez a géphez kéne egy 600w-os táp. Még van a gépben egy 1.5tb-s sata hdd de az gondolom nem fogyaszt szinte semmit így azt nem is írtam le.
2016. júl. 5. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fogyasztás mellett a wattok számítanak legkevésbé, a táp minőségére kéne áldozni nem a teljesítményére, egy értelmes 600W-os táp 20-25000 Ft-tól kezdődik, 4-500W -osok pedig 15-től.
2016. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
Ez is elég és minőségi táp: [link]
2016. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt viszont kihagytam hogy nem új tápot akarok bele venni hanem kíváncsi voltam hogy elég-e. Ez egy előre összerakott gép [link] aminek gyári hibás a tápja és visszaküldtem kicseréltetni szóval most nem tudom megnézni hogy milyen fajta a benne lévő táp mert a leírásában nincs benne, a számlára meg annyi van írva hogy"gamer pro tower silent táppal". Viszont még azért aggódom mert hallottam olyat is hogy az előre összerakott gépekbe gyenge tápot raknak. Ez igaz?
2016. júl. 5. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen igaz, főleg ez és az imperium használ kifejezetten szar és veszelyes tapokat.
2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel jól átvertek. A részeit külön-külön megvásárolva + minőségi táppal valószínűleg olcsóbban jöttél volna ki, és nem egyben lenne a gari sem. Összerakott gépet nem szabad venni.
2016. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!