Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hdd-t nem rézékelia BIOS...

Hdd-t nem rézékelia BIOS windows 10 telepítése után. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap összeraktam egy új gépet. A merevlemezt nem cseréltem mondván eddig müködött inkább másba fektettem az árát. USB ről windwos 10 raktam fel mivel a windows 7 et nem tudtam hiányzó driver miatt... Windows 10 telepítése közben mikor újraindult a gép kiadott egy üzenetet még a bootolás előtt hogy smart failure back up your data vagy valami hasonló, de a telepítés végig ment és a windows 10 feltelpült. Máma annyit tettem hogy rádugtam egy ventit amit a gép elején kicseréltem. bekapcsolás után egyből a biosba vágott hogy nincs bootolható eszköz a géphez csatlakoztatva és nem is látja sehol sem. Csak simán öreg volt és elszállt ? Nem hiszem, hogy az az 1 venti miatt nem kap elég áramot.


Asus z170 gaming pro

Evga 650W 80+ gold



2016. júl. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy simán elszállt, vagy kontakthiba is lehet. Az oprendszertől nem függ, a bios előtte töltődik be.
2016. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a legtisztàbb ha veszek egy újat ?
2016. júl. 2. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőre én átnézném a kábelezést, meg hogy megy-e másik gépben.
2016. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs gond a kábelezéssel nem is piszkáltam tegnap működött. Az összes kábel teljesen új. Többen is mondták ez bizony elszállt smart is ezt jelezte. Azért reméltem még húzza egy darabig windows 7 alatt nem volt vele gond a régi alkatrészekkel habár belegondolva tényleg mocskosul lassú volt már csak ugye a megszokás :D. Hétfőn megnézetem azért és megírom mi lett a vége hátha valaki hasonlóképpen járna. Köszi a segítséget.
2016. júl. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!