Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyedi vízhűtés mennyibe kerül?

Egyedi vízhűtés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nekem csak a processzorra kell. Gondolkodtam kompakt megoldásban is de arra gondoltam hogy egyedi valamivel jobban hűtene. Amire gondoltam: NZXT kraken x61, egyedi max.50e.

I7 6700k OC (attól függ meddig bírja a hűtő nyári melegen)

asus z170 pro gaming

corsair rmx 650w

gtx 1070


2016. jún. 28. 15:01
 1/6 zakhaev ***** válasza:

én nem foglalkoznék a vízhűtéssel, sokba kerülnek nagyon, persze nyílván hatékonyabbak, de nem fognak 50ezer környékén annyit hozni, amennyire számítasz.

egy Noctua NH-D14-et ajánlok 25ért, az egyik legjobb levegős hűtő, nincs vele macera és hangtalan.

2016. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Én is gondoltam arra hogy noctuát veszek de 1kgs és a skylake nem bírja ezeket a nehéz hűtőket(22kg statikus nyomás a max.) így nem vihetem a gépet sehova (nem mintha vinni akarnám de ha egyszer lesz egy lan party akkor oda azért vinném a gépet.És nincs kedvem szerelgetni és egyfolytában pasztázni a processzort(pl.ha elviszem akkor le kel szerelni a hűtőt és újra kell pasztázni 2x)
2016. jún. 28. 17:21
 3/6 zakhaev ***** válasza:

mikor kiadták voltak gondok a lefogatókkal, elárulom a Noctua az elsők között volt aki orvosolta a problémát, és ingyen adta a lefogatót a vásárlóknak.

szerintem nem lesz vele ilyen probléma.

2016. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Corsair h110i gtx 5°C jobb mint a Noctua nh-d14 az igaz hogy 2x áron.
2016. jún. 28. 18:25
 5/6 zakhaev ***** válasza:
azok a kompakt vizek amik verik ezt a levegős Noctuát 50knál kezdődnek :)
2016. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor most elgondolkodtam...XD akkor lehet hogy végül Noctua lesz... de majd csak néhány hónap múlva veszem meg az egész konfigot szóval lesz még elég időm gondolkozni.

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld!

2016. jún. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!