Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtőt vegyek a számítóg...

Milyen hűtőt vegyek a számítógépházam elejére?

Figyelt kérdés

Az alábbi képeken látható a hely ahova kellene.

Pontosan nem tudoma a lyukak távolságát. Valaki látott már ilyen foglalatot? Mekkora ventillátor szokott ilyen helyre beférni?


[link]

[link]



2016. jún. 26. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

12 meg 14 centis az átlag szabvány ventilátor átmérő. Ránézésre ez 12-es.

A legolcsóbb elég, 1000-1500ft-os.

2016. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igen csak kisebb mint egy 12 centis.

Mérd meg a lyuktávolságot.

2016. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez 80-as. De ahogy előző is mondja, mérd meg, két furat milyen távol van egymástól (NEM átlóban)


Egyébként a legolcsóbbat vedd, ami színre tetszik neked

2016. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sikerült lemérni. Kétféle furat is van a mellékelt képen láthatóak:

[link]

2016. jún. 28. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Húha, erre te nem raksz már ventit, a zöldbe ilyen spéci ventilátor tartó kell mint az én házamhoz.

[link]


Az a lila műanyag a spéci rögzítő az enyémnél, a tiednél nem tudom, de hasonló lehet, na most a piros luktávolsága miatt pedig azt tippelem, hogy 4 centis ventit tudnál oda tenni, de azt szerintem még álmodba se találsz manapság.


Ha egy kicsit bátor vagy akkor próbáld meg átszerkeszteni a lemezt, hogy 8, 9,2 vagy 12 centis ventilátort is be tudj szerelni, de ha már 8 centisre is át tudod alakítani akkor már nyert ügyed van.

2016. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha csak úrok egy kb 10 cm-es lyukat a ház műanyag előlapjára, a hdd-re pedig felszerelek egy hűtőt,akkor nem lessz hűvősebb a merevlemez? A ventillátor is erre kellene.
2016. jún. 28. 16:15
 7/8 A kérdező kommentje:
A lyukak közötti rács 7 cm átmérőjű. Egy 7 cm-es venti mennyit hűt?
2016. júl. 1. 18:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Én erre a ventillátorra gondoltam hozzá:

[link]

2016. júl. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!