Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mire számíthatok?

Szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Elromlott a gépem (proci,táp,hdd), aztmondta a szerelőm,ha nemtudja megcsinálni,akkor vegyek nála 30-35-ért egy gépet,mert ugyan ennyi lenne kb. megcsináltatni. Aztmondta,hogy valamelyik üzletéből hoz nekem egy Fujitsut. Van bennük dedikált vga?

2016. jún. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy Fujitsu, nem mond semmit, az csak egy gyártó.

Minden gyártónak kismillió gépe van.


Én fenntartásokkal kezelném, hogy egyszerre romlott el a tápod, vinyód, procid, ez még egy alacsony minőségű, veszélyes táp esetén sem túl esélyes.

2016. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Füstszagra értem be a szobába. De úgy kb. 30-ért mire számíthatok? Vegyek egy gépet 30-ért és 5-ért használtan egy vga?
2016. jún. 23. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne bízz a szerelőben. Brand gépet ne vegyél, mert még kiporolni sem lehet.


35-ért még használtan is alig kapsz egy valamire való gépet, a szerelő szerintem max át fog vágni valami ősrégi konfiggal, ami egy fillért nem ér, nemhogy annyit.


Milyen volt a régi konfigod?

2016. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nagyon csalás szagú ez. Mi volt a gépedben, és mi lenne abban, amit a szerelő adna 35k-ért? Mondja el szépen, hogy mit kapnál a pénzedért PONTOS adatokkal.
2016. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

c2q, 4gb ram, gtx 460


Jövő hét pénteken kell bemennem,akkor megkérdezem.

2016. jún. 23. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

S mire akarod használni?


Nos core2quad gépet 4 gigányi ddr2 ramokkal és egy gtx460-al kétlem, hogy kapnál a használt portálokon 35-ért. De persze sok függ a procitól. Egy Q9650-es proci még ma is jól muzsikál munkára és kompromisszumokkal játékra.


A fujitsu egybegépek irodai, elavult konfigok lesznek. Főleg céges kiárusításoknál landol elég sok a használt eszközök boltjaiban. Ennyi pénzért nem szabad gépet venni.

2016. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de egy jó videokártya is kétszer annyiba kerül, mint ez az egész gép, amit adna neked. 35 ezerért szinte semmire ne számíts. Illetve számíthatsz egy olyan gépre amivel netezni, esetleg office-ot használni tudsz majd jól, de játszani nem
2016. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan játékokkal játszok,amire elég egy gt 9600 is..
2016. jún. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!