Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mennyire lehetséges, hogy...

Carbon345 kérdése:

Az mennyire lehetséges, hogy 2 különböző videókártyát (Pl: GTX 780, GTX 1070) SLI-be kötünk?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2016. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Killer81 ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint célszerű azonos típusú és sebességű kártyákat SLI-be kötni...
2016. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak azonos GPU-val rendelkező VGA-kat lehet SLI-be vagy CF-be kötni.
2016. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Crossfirenél nincs ilyen szabály, ott majdnem mindent majdnem mindennel összerakhatsz.
2016. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy össze lehet kötni, csak a gyengébb kártya leszívja az erősebb kártya órajelét.
2016. jún. 23. 22:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy ez mennyire igaz......
2016. jún. 23. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:

#4.Mert ott nagyrészt a régebbi VGA-k egy kaptafára készültek és sok volt az átnevezés.

#5.Nem lehet mindet,pont a lényeg az hogy az ereje duplája legyen DE a VRAM és a frekvencia igazodik a kisebbikhez és nem adódik össze.A fogyasztási is 2-szer annyi lesz,ezért nem éri meg hanem inkább egy 1 erősebb.

2016. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg olyat is hallottam, hogy a 2 kártya méretének egyeznie kell, hogy össze tudd kötni..
2016. jún. 23. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd már a francba ezt az "azt hallottam, hogy", mert biztosan hazugság. Egyszerűbb lenne felmenned a gyártó honlapjára és lelesned, hogy hogy működik. Nem tudom miért olyan baromira nehéz.


[link]


"


Can I mix and match graphics cards that have different GPUs?

-No. For example, an XXXGT cannot be paired with a XXXGTX in an SLI configuration.


Can I mix and match graphics cards from different manufacturers?

-Using 180 or later graphics drivers, NVIDIA graphics cards from different manufacturers can be used together in an SLI configuration. For example, a GeForce XXXGT from manufacturer ABC can be matched with a GeForce XXXGT from manufacturer XYZ.


Can I mix and match graphics cards if one of them is overclocked by the manufacturer?

-Yes. A GeForce XXXX GTX that is overclocked can be mixed with a standard clocked GeForce XXXX GTX.


"

2016. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!