Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi gépházamból az új...

A régi gépházamból az új gépházamba szeretném átrakni a gépe, és egy új videokrtyát belerakni, hol találok olyen szakembert aki ezt megcsinálja?

Figyelt kérdés

Azért szeretném, hogy egy profi csinálja mert nem szeretném az egészet elrontani, inkább menjünk biztosra.

Olyan szakember is jó aki házhoz jön és olyan is akihez el kell vinni.



2016. jún. 19. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ömm, nem kell szakértőnek lenni, mivel a csatlakozók kihúzása és a csavarok kicsavarozása nem igényel túl nagy szakértelmet, ugye ezért is szoktuk magunknak összerakni a PC-nket. Bármelyik kicsit is hozzá konyító ismerősödet megkérheted.
2016. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
Szerintem akármelyik számítógépszerviben megcsinálják. De nem nehéz, akár te is megtehetnéd. Vagy valamelyik hozzáértő ismerősöd.
2016. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valamennyire én is értek hozzá, csak amikor legutóbb összeszereltem egyik rokonomnak a gépét, akkor sokat bénáztam és nem akarok semmit elrontani. De a motivációkra amiket most kaptam szerintem mégis nekilátok egyedül :D
2016. jún. 19. 17:31
 4/5 anonim válasza:
Szia ahol vetted a pc alkatrészeket ott biztos át rakják neked !! + pénzért kérdés megoldva :D
2016. jún. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült :D
2016. jún. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!