Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet baja a videókártyának?

Lehet baja a videókártyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nekem egy R9 270X 4GB van és én úgy tudom hogy 2gb ra képes ő is.És ha például 2000mb ot tud és én pl 3400mb on terhelem az Assassins Creed Syndicatével akkor lehet valami hibája,baja?

Válaszokat előre is köszönöm :D



2016. jún. 17. 19:46
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Valamit nagyon kavarsz.

A videokártya memóriája (4GB) a lapra épített saját RAM-jának a mérete. Ha 4GB, akkor nincs olyan, hogy "csak 2-re képes". És nem is tudod többel "terhelni" mert egyszerűen nem fér a memóriába több adat.

De 2GB ehhez a kártyához úgy elég szokott lenni, 4 meg bőven. Azt már csak FHD-nál nagyobb felbontáson töltené meg.

2016. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt én csak hallotman hogy nem használja ki és nem éri meg a 4gb os hanem a 2gb os jobban megéri.
2016. jún. 17. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a teljesítménye nem üti meg azt a szintet, ahol szükséges 4gb
2016. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de amugy ha 4gb ig terhelem őt nem fog a játék szaggatni amiatt hogy nem használja ki a 4gb ot?
2016. jún. 18. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hanyagold a témát haver...
2016. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!